Forum klanu Waleczne Serca

Opis forum


#1 2009-05-22 12:29:43

Carnival

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 6
Punktów :   

Nasza gildia na pve

hey!
Przez ostatnie dni nasza gildia na serwerze pve delikatnie mówiąc zamiera. Niezależnie o jakiej porze dnia czy nocy wejdę, to spotykam max 5 osób online (zazwyczaj 1-2), a jest nas 56 (liczba ta spada cały czas). Slavkosa nie było już chyba z 1,5 tygodnia, miasto się nie rozwija, generalnie rzecz biorąc - nuda Wiem, że dużo osób gra na serwerze pvp, ale jak tak dalej pójdzie, to Waleczne Serca na pve przestaną istnieć....
Chciałem też napisać, że mnie nie będzie do przyszłej niedzieli, więc możecie za mną tęsknić
pozdro!

Offline

 

#2 2009-05-30 18:03:52

leonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nasza gildia na pve

witam.ze smutkiem ale muszę się zgodzić z Carnivalem-WALECZNE SERCA na pve umierają:(. Ja od ok. 2 tygodni robię tak:odpalam grę,wchodzę na pve,widzę że znów nikogo nie ma-no więc wbijam się na pvp.tam co prawda też nikogo przeważnie nie ma ale adrenalina większa chociaż.oczywiście w czasie gdy odpala się gra zaglądam na forum po to tylko, żeby stwierdzić że od ostatniej mojej wizyty nikt tam nie był. A ilu członków gildii wcale się nie zarejestrowało? konkluzja jest jedna-GINIEMY! a szkoda bo nawet na pvp wielu ludzi o nas wie i ma dobre zdanie (a to ułatwia życie).chciałbym tylko wiedzieć czy nasi przeszli na pvp i grają incognito czy zupełnie zrezygnowali z conana? mmo ma sens wtedy gdy zawsze w grze jest min.5-8 osób z gildii.wiadomo ze nie jesteśmy no-life .kazdy ma prace,szkołę, obowiązki i to trzeba zrozumieć-ale z 50 osób nie można uzbierać party wieczorem (a rajd?).ja na pve stoję na 76 lvl-u bo mam same grupówki i co? sam mam je robić albo walczyć dla innej gildii? ja powiem krótko-żeby nie to że zdążyłem polubić już kilku z naszej gildii już dawno zmieniłbym barwy chociaż jestem "stały w uczuciach".a więc czekam z nadzieją że może jednak nastąpi przebudzenie.pozdrawiam L. PS.tęsknimy:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychoug.pun.pl www.fps.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl www.fakastarz.pun.pl www.kuroshitsujicentrum.pun.pl